Prodej, Byty 2+1, 58 m² - Brno - Žabovřesky

Šumavská 2280/38, Brno - Žabovřesky

vehlík_KUCHYNE_14-05-22_10_15 (1)
Celková cena:

rezervovánorezervováno

Mám zájem o tuto nabídku

+420 778 740 433

Poznámka k ceněvčetně DPH, včetně provize
Ev.č.05275
KategorieByty 2+1
LokalitaŠumavská 2280/38, Brno - Žabovřesky
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná58 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Sklepano (4 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceKabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
D (151 kWh/m2 za rok)

AKTUALIZACE: V bytě v současné době probíhá rekonstrukce s termínem dokončení srpen. Byt bude novému majiteli dodán ve stavu po reko nstrukci (fotografie zobrazují stav před). Součástí prací je: nové omítky a výmalba, nové elektrické rozvody, nové dveře, nové vestavěné skříně na míru v chodbě, nová podlahová krytina (lino), nová kuchyňská linka na míru.

Množství prostoru pro pohodlné bydlení a výborná poloha na ulici Šumavská, to jsou hlavní výhody tohoto nádherně prosluněného bytu, který nyní může být Váš.

Nachází se ve třetím patře domu s moderním výtahem a nabízí opravdu příjemnou a chytře vymyšlenou dispozici. K tomu navíc jako bonus je rozložení pokojů velmi vhodné pro provedení modernizace na opravdu luxusní 2+kk s vlastní rozměrnou šatnou přímo u vstupu.

Oba pokoje i kuchyně jsou okny otočeny k jihu a celý byt tak může být hrdý na dostatek světla a slunečních paprsků. Což je pro člověka velmi důležité a má pozitivní vliv na psychiku. Ihned po nastěhování i při prohlídce bytu zjistíte, že se tady cítíte opravdu příjemně.

Větší z pokojů o ploše 17,7 m2 se pyšní francouzským oknem se zábradlím. To Vám umožní nadechnout se třeba po ránu čerstvého vzduchu a pokochat se výhledem po okolí. Ve srovnání s moderními obytnými sídlišti Vám tu ve výhledu nebrání další budova postavená pár metrů vedle. Naopak se nabízí volné prostranství s dalekým výhledem směrem na centrum města.

Kuchyně má dva vchody – z chodby a z druhého pokoje, který disponuje rozlohou 14,9 m2. Je pouze na Vás, jestli Vám vyhovuje používat pouze jeden vchod a ušetřit místo, nebo si necháte luxus obou možností.

Koupelna a WC jsou odděleny a současnými majiteli před několika lety nově zrekonstruovány. Velmi praktické jsou zabudované vestavěné skříně na chodbě. Vejde se tam toho opravdu hodně. Coby úložný prostor se jistě hodí sklep. A jako bonus pouze pro Vás „k tomu ještě jeden zdarma“. Ano, k tomuto bytu náleží opravdu 2 sklepy. Dům disponuje samozřejmě i společnou kolárnou – kočárkárnou v přízemí.

Obrovskou devizou tohoto bytu je samozřejmě jeho poloha. 200 m na nejbližší zastávku, 8 minut na Českou, parkování ve vnitrobloku. Přímo u domu Lidl, Billa, drogerie, lékárna. Za rohem několik parků, dětská hřiště, milé restaurace a zahrádky. Kousek ulice Minská s řemeslnými pekárnami, poctivým řeznictvím, stylovými bary a dalším vyžitím. Nemusíte ztrácet čas cestováním, příjemný život Vám leží přímo u nohou.

Pokud přemýšlíte nad bydlením v Brně se všemi bonusy městského života, je tento byt jasnou volbou. Neváhejte a přijďte se přesvědčit osobně, rádi Vás provedeme.

Matěj Švehlík

Matěj Švehlík

Tel+420 778 740 433E-mail[email protected]

Sjednat prohlídku online

VITOM realitní ekosystém

Táborská 4531/48
615 00 Brno - Židenice

Tel773 070 440E-mail[email protected]

IČ: 04426169

VITOM realitní ekosystém je obchodní název pro společnosti Garantovaný nájem, a.s.., se sídlem Vídeňská 18b, Brno, 639 00, IČ: 04426169.