Pronájem, Byty 2+1, 55m² - Brno - Černá Pole

náměstí SNP, Brno - Černá Pole

Poznámka k ceně+energie 2479,5 + vlastní elektřina, kauce, provize
Ev.č.04484
KategorieByty 2+1
Lokalitanáměstí SNP, Brno - Černá Pole
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná55 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Výtahano
DopravaSilnice
Elektřina230V
TopeníÚstřední dálkové
G (PENB nedodán)

Rádi bychom vám představili nově nabízený byt k pronájmu dispozičně řešený jako 2+1 nacházející se na ulici Náměstí SNP 21 v 1.NP panelového domu. Sháníte-li bydlení v klidné lokalitě a vybavení bytu uvítáte, možná je tu tato nabídka právě pro vás.
Bydlení nabízí vše, co vidíte na fotografiích, včetně pračky a lednice. Máte rádi posezení na balkóně? Tady si jej budete moci užít!
Líbí se vám moderní provedení kuchyně? A co říkáte na myčku? Doufáme, že oceníte i vestavěné skříně na chodbě, které toho zvládnou uskladnit mnoho a oddělenou toaletu.

Přijdtě se na tuto nemovitost podívat osobně, rádi vás vezmeme na nezávaznou prohlídku. Jsme tu pro vás i případě všech dotazů, týkajících se pronájmu. Kontaktujte nás prosím na uvedeném telefonním čísle či prostřednictvím emailu.

Těšíme se na Vaše odezvy.


Tento byt je pronajímán se službou „Váš domácí“. Co je to služba „Váš domácí“? Je to služba v oblasti pronajímání nemovitostí, kdy podnájemce získává plně pojištěný byt, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky, a nebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií). K dispozici má podnájemce zákaznický servis služby „Váš domácí“. Pronajmout si byt nebylo nikdy snažší a efektivnější.

Aneta Haberlová

Aneta Haberlová

Realitní specialista - Pronájem bytů

Tel+420 732 762 627E-mail[email protected]

Sjednat prohlídku online

Podobné byty

VITOM Group, sídlo VITOM House

Vídeňská 1014/18b
639 00  Brno - Štýřice

Tel774 415 441E-mail[email protected]

IČ: 27741851

VITOM Group je obchodní název pro společnosti VITOM reality a finance v.o.s., se sídlem Vídeňská 18b, Brno, 639 00, IČ: 277 418 51.