vitomZpět na všechny článkyPronájem nemovitostí

Jak probíhá pronájem bytu na dálku

Současná situace omezila volný pohyb osob i jejich setkávání. To ovšem neznamená, že by lidé nesháněli bydlení. Právě naopak. Pokud i vy hledáte podnájem, nezoufejte. Připravili jsme pro vás hned několik variant, jak si můžete byt prohlédnout a následně pronajmout zcela bezpečně a z pohodlí domova.

Jak tedy aktuálně prohlídky probíhají? Nejprve si vyberete byt z naší nabídky a ozvete se obchodníkovi, který je uvedený u daného inzerátu. Ten se s vámi dále domluví na některé z variant průběhu prohlídky. Bližší informace o jednotlivých možnostech, najdete níže.

Prohlídka pomocí videa

Pro každý z bytů v naší nabídce rádi vyrobíme video, ve kterém vás provedeme jednotlivými místnostmi. Byt vám kompletně představíme, popíšeme jeho specifika, prohlédnete si jeho vybavení a nahlédnete do všech zákoutí.

Pro následné dotazy je vám k dispozici opět náš obchodník, který je všechny zodpoví.

Virtuální prohlídka v reálném čase

V případě, že vám zaslané video nebude dostačovat, máme pro vás připravené virtuální prohlídky. Během nich vás obchodník provede bytem a zodpoví všechny vaše otázky. Vy přitom zůstáváte v pohodlí svého domova a k prohlídce vám stačí pouze mobilní telefon či notebook (počítač) s kamerou.

Využíváme různorodé platformy, takže video-prohlídky mohou probíhat například pomocí nástrojů Skype, FB Messenger, Google Hangouts a dalších. Vše záleží na domluvě mezi vámi a obchodníkem.

Osobní prohlídka

Pokud vám k finálnímu rozhodnutí nestačilo zaslané video ani virtuální prohlídka a chcete si byt prohlédnout osobně, i na tuto možnost jsme připraveni. S naším obchodníkem si domluvíte termín setkání, během kterého vám zpřístupní byt. Budete tak mít prostor si jej libovolně prohlédnout a udělat si názor přímo na místě.

I v této variantě ovšem myslíme na vaše zdraví. Obchodník s vámi do bytu nevstupuje, po celou dobu je udržována bezpečná vzdálenost. Pravidelně desinfikujeme exponovaná místa a byt větráme, takže vaše zdraví není žádným způsobem vystaveno riziku.

Předání bytu

Vaše zdraví je pro nás na prvním místě během celého procesu výběru bytu. Veškerou dokumentaci, rezervační smlouvy apod. proto řešíme on-line formou.

Pokud tedy aktuálně hledáte bydlení, obraťte se na nás. Můžete si vybrat z nabídky bytů v Brně, Praze, Znojmě a dalších městech České republiky.

Pokud vás k virtuálním prohlídkám zajímají jakékoliv bližší informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vaše dotazy zodpovíme.

Prohlédnout nabídky bytů

Vaše nemovitost může být do měsíce mezi nimi

Ozvěte se nám

Tel773 070 440

nebo vám rádi zavoláme my, až se vám to bude hodit, nejpozději do 3 dnů

VITOM realitní ekosystém

Táborská 4531/48
615 00 Brno - Židenice

Tel773 070 440E-mail[email protected]

IČ: 04426169

VITOM realitní ekosystém je obchodní název pro společnosti Garantovaný nájem, a.s.., se sídlem Vídeňská 18b, Brno, 639 00, IČ: 04426169.