Tým VITOM

Tak to jsme my, tým VITOM. Lidé, kteří žijí světem realit, a kteří vnímají ekologický přesah ve všem, co dělají.
Tým VITOM

Zakladatelé konceptu VITOM realitní ekosystém

Viktor Mejzlík
Viktor Mejzlík
Obchodní ředitel

Neúnavný optimista, nadšenec, spoluzakladatel VITOM realitního ekosystému. Do firmy přichází s novými nápady, pomáhá s adaptací vrcholného managamentu.
Tomáš Suchomel
Tomáš Suchomel
Výkonný ředitel

Vizionář, idealista, budovatel, spoluzakladatel VITOM realitního ekosystému. Ve firmě tvoří produkty, hodnoty, systémy, struktury, funguje jako motivátor a inovátor. 

Tým realit

Matěj Švehlík
Matěj Švehlík
Obchodník

„Věřím, že člověk by měl mít dobrý pocit z toho, co dělá. Proto se s klienty snažím řešit každý požadavek komplexně a být jim dobrým parťákem, na kterého se mohou vždy spolehnout."
Simona Kupčíková
Simona Kupčíková
Obchodnice

„Spokojený klient je pro mě odměnou dobře odvedené práce. Zakládám si na dlouhodobé spolupráci a dobrých vztazích s klienty."
Daniel Šrenk
Daniel Šrenk
Obchodník

„Na denní bázi komunikuji s majiteli nemovitostí a starám se o proces pronájmu od začátku až do konce. Domlouvám cenu, byt inzeruji, obsazuji co nejvhodnějšími nájemníky, které vybírám na základě zkušeností a našich společných preferencí s majitelem."
Dana Drásalová
Dana Drásalová
Obchodnice

„Dobrý obchod pro mě nekončí podpisem smlouvy, tím náš vztah s klientem začíná. Ráda vás provedu našimi službami a komplexně poradím, jak nejvýhodněji naložit s vaší nemovitostí či jak nejvýhodněji investovat na realitním trhu."
Patricia Geratová
Patricia Geratová
Obchodnice

„Jedným zo základných pilierov spokojného života je rovnováha. A mojou úlohou vo firme je udržať rovnováhu medzi spokojným obchodníkom, kvalitne prenajatým bytom a fungujúcim procesom."
Miloš Zach
Miloš Zach
Obchodník

Baví mě nemovitosti a jejich stálá hodnota, ale i lidé kolem nich. Rád s nimi pracuji a poslouchám jejich přání, která se jim snažím splnit."

Personální oddělení

Kamila Sedláčková
Kamila Sedláčková
Personalistka

„Individuálně připravuji – společně s vedoucími – plán adaptace tak, aby se každý cítil i v prvních týdnech skvěle. Díky němu budeš přesně vědět, co tě čeká a na koho se můžeš obrátit."
Radovan Kočí
Radovan Kočí
Zlepšovatel

„Rád pracuji s lidmi a těší mě, když se věci hýbou dopředu. Ze své pozice proto neustále usiluju o zlepšování firemních procesů tak, aby kolegy práce bavila a dělala se jim co možná nejlépe."

Zákaznický servis

Zuzana Celarová
Zuzana Celarová
Ředitelka produkce

„Spolu s celým mým týmem se starám o to, aby všichni naši klienti byli spokojení a naše služba jim pomáhala. Baví mě, že jsem tvůrcem spousty věcí a součástí zlepšování procesů. Mým cílem je, abychom vše splňovali v termínech a byli tady pro naše klienty vždy, když nás potřebují."  
Michal Bartoš
Michal Bartoš
Vedoucí zákaznické péče

„Záleží mi na tom, aby produkt VITOMu byl na co nejlepší úrovni. Mým cílem je spokojený klient a spokojený podřízený. Na mé práci mě baví, když čelím výzvě, kterou dokážu zdárně překonat."
Magdalena Kozányová
Magdalena Kozányová
Podpora produkce

„Mým nejdůležitějším úkolem je uzavírání podnájemních smluv s budoucími podnájemníky. Záleží mi na tom, aby obě strany byly spokojené a podpis smlouvy proběhl hladce a bez komplikací."
Libor Kočárník
Libor Kočárník
Vyúčtování energií

„Mám rád systém a pořádek, práce mě baví a hlavně mám nadevše rád své kolegy. Člověk může dělat jakoukoliv práci, když má k tomu výborný kolektiv. A ten já mám!"

Technický servis

Lukáš Mrkva
Lukáš Mrkva
Vedoucí technických služeb

„Mojí prací – spolu s technickým týmem – je praktické řešení požadavků našich klientů, údržba a dobrá kondice nám svěřených bytů. Mým cílem je vysoká kvalita poskytovaných služeb a jejich plnění v co nekratším možném termínu."
Marie Skládaná
Marie Skládaná
Koordinátorka technických služeb

„Na moji práci mě nejvíc baví ta různorodost. Každý byt, majitel, podnájemník i dodavatel jsou jiní a díky tomu je práce stále zajímává a není možnost, že by se stala nudnou, jelikož je to pokaždé originál."
Jana Ptáčková
Jana Ptáčková
Fakturantka technických služeb

„Mým cílem je správně a řádně fakturovat škody na bytě, popřípadě objednávky majitelů. Zajistit podnájemcům dobré bydlení, odlehčit majitelům od starostí z jejich nemovitostí, a to vše v rámci našich pravidel a v harmonii s přírodou. Dobře odvedená práce a spokojenost všech a se vším mě baví."
Marek Murdych
Marek Murdych
Průvodce bydlením

„Starám o to, aby byty byly v dobrém stavu a lidem se v nich hezky žilo. Na mojí práci mě nejvíc baví její různorodost. Každý den mě něčím překvapí, každý den mě zavane do jiných míst."
Igor Martof
Igor Martof
Průvodce bydlením

„Na práci mě baví hlavně ta pestrost a to, že vůbec netušíte, kde budete odpoledne, spousta věcí se mění v průběhu dne. Jednu věc však mají nemovitosti společnou – nehýbou se. Takže je najdete na stejném místě jako byly minule, což vidím jako velkou výhodu. Mým cílem je, aby všichni byli spokojení. Majitel objektu i podnájemníci."

Účetní oddělení

Alena Kučerová
Alena Kučerová
Správce firemní pokladnice

„Na mojí práci mě baví, když vidím, jak všechno klape jako na drátkách a zapadá do sebe jako puzzle. Prostě, když se ta mozaika krásně celá seskládá a je z ní hotový obraz."
Vladimíra Jurčová
Vladimíra Jurčová
Účetní

„Pracuji na účetním oddělení a jsem zde velmi ráda. Líbí se mi jak moje práce, tak i kolektiv, se kterým ji dělám."
Markéta Hrdličková
Markéta Hrdličková
Účetní

„Pracuji jako účetní a chci se v tomto oboru zdokonalovat. Máme skvělý kolektiv, velkou oporu a není nad to, když čísla skvěle zapadnou do sebe."
Edita Zerrichová
Edita Zerrichová
Účetní

„Pracuji na účetním oddělení, kde mám na starost Technické služby. Kromě čísel, které jsou pro mne zálibou i výzvou, skvělého a stále inspirujícího kolektivu, tu nacházím souznění i v mnoha jiných hlubších hodnotách. Do práce se těším, mám čas na rodinu a hlavně na svoje děti – co víc si přát?"
Jana Sedláková
Jana Sedláková
Účetní

„V rámci účetního týmu mám na starost účtování agendy týkající se podnájemníků. Baví mě, že tato práce není jednotvárná a je potřeba nad ní přemýšlet. Mým cílem je, aby bylo všechno správně zaúčtované."