Tým VITOM

Tak to jsme my, tým VITOM. Lidé, kteří žijí světem realit, a kteří vnímají ekologický přesah ve všem, co dělají.
Tým VITOM

Zakladatelé konceptu VITOM realitní ekosystém

Viktor Mejzlík
Viktor Mejzlík
Obchodní ředitel

Neúnavný optimista, nadšenec, spoluzakladatel VITOM realitního ekosystému. Do firmy přichází s novými nápady, pomáhá s adaptací vrcholného managamentu.
Tomáš Suchomel
Tomáš Suchomel
Výkonný ředitel

Vizionář, idealista, budovatel, spoluzakladatel VITOM realitního ekosystému. Ve firmě tvoří produkty, hodnoty, systémy, struktury, funguje jako motivátor a inovátor. 

Tým realit

Daniel Šrenk
Daniel Šrenk
Obchodník

„Na denní bázi komunikuji s majiteli nemovitostí a starám se o proces pronájmu od začátku až do konce. Domlouvám cenu, byt inzeruji, obsazuji co nejvhodnějšími nájemníky, které vybírám na základě zkušeností a našich společných preferencí s majitelem."
Patricia Geratová
Patricia Geratová
Obchodnice

„Jedným zo základných pilierov spokojného života je rovnováha. A mojou úlohou vo firme je udržať rovnováhu medzi spokojným obchodníkom, kvalitne prenajatým bytom a fungujúcim procesom."
Gabriela Mazánková
Gabriela Mazánková
Obchodnice

„V realitách pracuji přes 10 let. Mám za sebou desítky prodaných bytů, stovky pronajatých bytů a mnoho spokojených klientů. Velmi ráda pomohu s realitami i vám. Mým heslem je: Běžte tam, kde vás oceňují, nejenom tolerují!"
Lenka Täuberová
Lenka Täuberová
Obchodnice
 
Kateřina Diasová
Kateřina Diasová
Obchodnice

„Můj pracovní den je plný dynamické komunikace a terénní práce. Denně se setkávám s lidmi, kteří hledají své ideální bydlení, a s majiteli nemovitostí, kteří se rozhodli své nemovitosti pronajmout nebo prodat. Každé setkání je pro mě příležitostí porozumět potřebám a přáním obou stran – jedině tak totiž mohu najít tu nejlepší shodu mezi nabídkou a poptávkou. V budoucnu plánuji propojit svou práci s interiérovým designem, což mi umožní nabídnout klientům komplexní službu od výběru nemovitosti až po její proměnu v dokonalý domov."
 
Hana Modilim
Hana Modilim
Obchodnice
Lucie Neužilová
Lucie Neužilová
Obchodnice
Erik Verner
Erik Verner
Obchodník
Petr Jurák
Petr Jurák
Obchodník

Personální oddělení

Kamila Sedláčková
Kamila Sedláčková
Personalistka

„Individuálně připravuji – společně s vedoucími – plán adaptace tak, aby se každý cítil i v prvních týdnech skvěle. Díky němu budeš přesně vědět, co tě čeká a na koho se můžeš obrátit."
Radovan Kočí
Radovan Kočí
Zlepšovatel

„Rád pracuji s lidmi a těší mě, když se věci hýbou dopředu. Ze své pozice proto neustále usiluju o zlepšování firemních procesů tak, aby kolegy práce bavila a dělala se jim co možná nejlépe."

Zákaznický servis

Martin Hron
Martin Hron
Vedoucí zákaznického servisu a podpory produkce

„Starám se o to, aby komunikace s našimi klienty proběhla v co nejkratším čase a veškeré požadavky, aby byly obratem vyřešeny. K tomu mi pomáhají kolegové na telefonu a kolegyně, které mají z pozice podpory produkce za úkol, aby všechny informace u zákazníků seděly."
Magdalena Kozányová
Magdalena Kozányová
Podpora produkce

„Mým nejdůležitějším úkolem je uzavírání podnájemních smluv s budoucími podnájemníky. Záleží mi na tom, aby obě strany byly spokojené a podpis smlouvy proběhl hladce a bez komplikací."
Adriana Malá
Adriana Malá
Podpora produkce

Mým úkolem je zajistit, aby při pronájmu nemovitosti proběhlo vše hladce, co se týče smluv, administrativy a plateb. Při komunikaci s podnájemníky mám možnost zúročit i znalost cizích jazyků".
Jana Lacková
Jana Lacková
Podpora produkce

„Starám sa hlavne o uzavretie podnájomnej zmluvy s novým podnájomníkom, aby bolo pre neho všetko zrozumiteľné a rýchle. Oporou som mu aj pri ďalšej potrebnej administratíve."
Martin Ryljak
Martin Ryljak
Specialista zákaznického servisu

Na svojej práci ma najviac baví každodenná komunikácia s klientmi a možnosť riešiť ich potreby a priania. Rád pomáham ľuďom nájsť riešenie a uľahčujem im život, aby mali viac času venovať sa veciam, ktoré majú radi. Každý deň prináša nové výzvy, ale som presvedčený že kvalitná práca spolu s ľudským a ústretovým prístupom je kľúčom k spokojnosti našich podnájomníkov aj majiteľov.
Lucie Fridrichová
Lucie Fridrichová
Správkyně pohledávek
Lenka Vlková Jírková
Lenka Vlková Jírková
Specialistka zákaznického servisu

„Abych byla jako ryba ve vodě, je pro mě důležitá upřímná a cílená pomoc. Práce na zákaznickém servise je pro mě možností být nejen oporou, ale i pomyslnou pravou rukou v dořešení jakýchkoliv požadavků našich klientů."
 
Miluše Pokorná
Miluše Pokorná
Specialistka zákaznického servisu
Barbora Csabaiová
Barbora Csabaiová
Tvář naší kanceláře

Moja pracovná náplň je veľmi dynamická. Jednak je mojou úlohou privítať každého hosťa a klienta, ktorý k nám do kancelárie príde a vytvoriť príjemnú atmosféru u šálky kávy, limonády alebo našej domácej kombuchy. Zároveň som tu pre kolegov, ktorý majú možnosť ochutnať rastlinné snacky počas celej ich pracovnej doby, dopriať si fantastický vegan zákusok alebo len „kopnúť" espresso na bare. 
Kateřina Mičková
Kateřina Mičková
Office manager

Technický servis

Jana Ptáčková
Jana Ptáčková
Fakturantka technických služeb

„Mým cílem je správně a řádně fakturovat škody na bytě, popřípadě objednávky majitelů. Zajistit podnájemcům dobré bydlení, odlehčit majitelům od starostí z jejich nemovitostí, a to vše v rámci našich pravidel a v harmonii s přírodou. Dobře odvedená práce a spokojenost všech a se vším mě baví."
Jana Jandová
Jana Jandová
Podpora produkce, pobočka Praha

„Na své práci mám ráda její různorodost. Jako koordinátorka Technických služeb jsem v každodenním kontaktu s milými kolegy a kolegyněmi, externími dodavateli a klienty. Vše do sebe musí zapadat tak, aby byly požadavky vyřešeny rychle a kvalitně. Zároveň se starám o chod kanceláře v Praze."
Jiří Mazanec
Jiří Mazanec
Koordinátor technického servisu
Marek Stokláska
Marek Stokláska
Průvodce bydlením, pobočka Praha
Martin Drbal
Martin Drbal
Průvodce bydlením

Mým hlavním úkolem je přebírání a předávání bytů klientům, se kterým jde ruku v ruce řešení technických požadavků. Na mé práci mě baví dynamika, s jakou se každodenní požadavky plní i to, jak mě každý den zavanou jinam. Když předávám byt novým klientům a vidím jejich spokojenost, je to skvělý pocit. A když mi nakonec s úsměvem na tváři poděkují za mou dobře odvedenou práci, to je pro mě největší odměnou.

Martina Liedermannová
Martina Liedermannová
Asistentka koordinátora 

Účetní oddělení

Libor Kočárník
Libor Kočárník
Vyúčtování energií a služeb

„Mám rád systém a pořádek, práce mě baví a hlavně mám nadevše rád své kolegy. Člověk může dělat jakoukoliv práci, když má k tomu výborný kolektiv. A ten já mám!"
Edita Zerrichová
Edita Zerrichová
Účetní

„Pracuji na účetním oddělení, kde mám na starost Technické služby. Kromě čísel, které jsou pro mne zálibou i výzvou, skvělého a stále inspirujícího kolektivu, tu nacházím souznění i v mnoha jiných hlubších hodnotách. Do práce se těším, mám čas na rodinu a hlavně na svoje děti – co víc si přát?"
Vladimíra Jurčová
Vladimíra Jurčová
Účetní

„Pracuji na účetním oddělení a jsem zde velmi ráda. Líbí se mi jak moje práce, tak i kolektiv, se kterým ji dělám."
Liudmyla Boiko
Liudmyla Boiko
Účetní

„Podle mého názoru, není nic zajímavějšího, než svět čísel a matematických výpočtů. Baví mě, když má všechno svůj řád. Přestože někdy musím strávit spoustu času hledáním eventuální chyby, vždy mi dělá radost, když konečně dokážu dosáhnout jediného možného výsledku."
Andrej Sobota
Andrej Sobota
Vyúčtování energií a služeb

„Mojou úlohou je čo najskôr vyúčtovať energie a služby podnájomníkom a majiteľom bytov. Na mojej práci ma baví hlavne práca s číslami, ktorá je ešte príjemnejšia v obklopení super kolegov, ktorí pracujú vo VITOM".
Kateřina Langerová
Kateřina Langerová
Vyúčtování energií a služeb

„Je pro mě důležitý pořádek, spravedlnost a lidský přístup. A všechny tyhle tři atributy se snažím promítat i do vyúčtování. Těší mě, když všechny výpočty sedí do posledního čísílka a od klientů dorazí pozitivní zpětná vazba."
Pavlína Janošková
Pavlína Janošková
Účetní

Celý pracovní život jsem účetní. Mám totiž ráda čísla – když jsou ve správné kolonce – i detektivní dohledávání, jejich doplňování, porovnávání, analyzování. Dává mi to smysl a baví mě to. A fajn kolektiv je k tomu taková sladká třešnička na dortu.

Tým Wellbeing

Pavlína Vejmolová
Pavlína Vejmolová
Wellbeing interiéru a služeb
Lucie Rožanská Kučerová
Lucie Rožanská Kučerová
Design interiéru