Naše mise a hodnoty

Máme jasný cíl a za ním si jdeme. Na cestě k němu nikdy neslevíme ze svých hodnot, které nás definují a dávají naší práci smysl.

 

Naše mise a hodnoty

Chceme inspirovat k lásce a péči o prostředí, ve kterém žijeme. Vést lidi k zodpovědnosti a vědomému přístupu.

Tvoříme udržitelnější bydlení

Tvoříme svůj vlastní specifický ekosystém v prostředí realitního trhu. Díky jeho komplexnosti snadno a efektivně vyřešíte vše, co byste ohledně realit mohli potřebovat, a zároveň přitom maximalizujete svůj zisk. 

Kultivujeme realitní trh

Pomocí kvalitních produktů mají lidé z realitních transakcí radost, a tím pozitivně kultivujeme realitní trh. Díky tomu všemu inspirujeme další lidi a firmy k udržitelnému přístupu. Nemovitosti tak budou v souladu s námi a životním prostředím. 

Inspirujeme k vědomému chování

Pomocí naší osvěty lidé rozumí, proč je důležité žít v kvalitním a inspirativním prostředí, a tak nás podporují svými investicemi do našeho EKO fondu k dalšímu rozvoji naší myšlenky. Díky tomu do konce roku 2032 vytvoříme 1 000 inspirativních wellbeing bytů. 
 

Hodnoty, na kterých stojíme

Svoboda
Svoboda
Svobodu vnímáme jako přijetí zodpovědnosti sami za sebe. Každý jsme tvůrcem své reality, každý máme možnost volby. Svoboda nám umožňuje naplnit vizi, o kterou usilujeme.
Kvalita a profesionalita
Kvalita a profesionalita
Jsme profesionálové, za kvalitou našich služeb si stojíme. Kvalita je pro nás synonymem pro moudrost, zodpovědnost a dlouhodobou udržitelnost. Vše, co tvoříme, inspiruje, podporuje a dává radost a lásku. 
Inspirace
Inspirace
Inspirace je pro nás nenásilnou motivací lidí, klíčem ke změně, k lepšímu světu. Rádi se inspirujeme a jsme inspirativní. Chceme ostatní nadchnout pro lásku k přírodě. 
Zodpovědnost
Zodpovědnost
Zodpovědnost je pro nás vědomý přístup. Snažíme se domýšlet důsledky našich rozhodnutí a činů a budovat v lidech zodpovědnost za jejich chování – k sobě, k ostatním, k přírodě. 
Vztahy
Vztahy
Základem pro kvalitní vztahy je pro nás jasná, otevřená a upřímná komunikace, která předchází nedorozuměním a učí nás vlastní otevřenosti a autenticitě. Vzájemně se respektujeme a podporujeme. 
Láska
Láska
Láska je pro nás nejvyšší silou. Věříme, že jak se chováme k sobě, chováme se i k druhým. Spokojenost se sebou samými je zdrojem naší přitažlivosti a síly. Pravá láska nás vede k otevřenosti a pravé velikosti. 
Radost
Radost

Věříme, že radost je přirozený stav. Proto je pro nás důležité dělat vše tak, aby nám to přinášelo radost. Pokud nám ji něco nepřináší, hledáme důvody, proč to tak je, a způsoby, jak to změnit. 

 

Jednota
Jednota
Věříme, že všechno je propojeno se vším, a to nás naplňuje trvalým klidem. Chráníme si svoji integritu, a zároveň ponecháváme druhým jejich svobodu. 

Maximalizujeme vaše zisky, ať už zamýšlíte cokoli

Jsem majitel nemovitosti
Chci maximální zisk
Garantovaný nájem
Pronajímejte svoje nemovitosti v pohodě a bez starostí
Prodej za provizi
Prodejte nemovitosti v klidu a za maximum
Garantovaný prodej
Prodejte nemovitosti nám a vydělejte hned 2x
Hypotéky
Dosáhněte na svůj sen o koupi nemovitosti
Hledám investiční příležitost
Jak mohu investovat
Dluhopisy ekofondu
Investujte smysluplně do zeleného bydlení
Potřebuji odborně poradit
Potřebuji poradit
Realitní průvodce
Poraďte se, jak nejlépe naložit se svými nemovitostmi
Hypotéky
Získejte pro vás tu nejvýhodnější hypotéku
Wellbeing v bydlení
Inspirujte se, jak na spokojené bydlení
Hledám nové bydlení
Chci nové bydlení
Váš domácí
Pronajměte si u nás byt, ve kterém je radost žít