Wellbeing v bydlení

„Věříme, že prostředí, kterým se obklopujeme, nás ovlivňuje.“

Co je pro nás wellbeing v bydlení?

  • Je to soubor několika vzájemně podporujících prvků, které dohromady navozují duševní i fyzickou pohodu člověka. Prostředí, ve kterém bydlíme a které nás obklopuje se díky tomu stává podporující, nabíjející, inspirativní a uklidňující.
  • Wellbeing v bydlení zasahuje do všech oblastí vztahující se k nemovitosti – k domovu, a představuje myšlenku vlivu našeho nejbližšího okolí na kvalitu našeho života.
Wellbeing v bydlení

Proč se obrátit právě na nás

Wellbeing 1
Snoubíme estetiku s praktičností
Zaměřujeme se na designově-estetickou i funkčně-praktickou stránku bydlení. Čerpáme z tradičních rituálů, netradičních teorií i vědeckých názorů. Inspirujeme se mainstreamem, zvyky cizích kultur i spirituální rovinou. 
Wellbeing 2
Využíváme nové technologie
Vše doplňujeme o nové technologie, které podporují fyzickou i duševní pohodu člověka. Hledáme možnosti použití ekologických materiálů namísto běžných.
Wellbeing 3
Nabízíme nový pohled na bydlení
Hrajeme si s různými tématy a hledáme přesahy vztahující se k bydlení. Nabízíme nový pohled na bydlení, zveme k vědomému přístupu a tím i radosti z vlastního domova.

Stáhněte si e-book podle situace, kterou zrovna řešíte

VÍTÁNÍ NEMOVITOSTI

Stěhujete se do nového domova a hledáte inspiraci, jak si z nemovitosti vytvořit oázu klidu a pohody? Podívejte se na e-book Vítání nemovitosti, kde nejdete tipy od naší designérky, ale I všední a nevšední doporučení ohledně nemovitostí.
  

LOUČENÍ S NEMOVITOSTÍ

Loučíte se se svým domovem, který pro vás hodně znamená?  Sáhněte po e-booku Loučení s nemovitostí, kde se dozvíte, jak se vyrovnat s tak velkou změnou, ale třeba i to, jak zrecyklovat věci, které se vám do nového domova již nehodí.
 

BYDLÍME V NEMOVITOSTI 

Chcete stávající bydlení proměnit ve zdravější domov? Jak na to, se už brzy dozvíte v našem novém e-booku. Ten bude plný tipů týkajících se nejen vybavení a doplňků, ale i denních rituálů a zdraví obecně.  

 

 

Co už máme za sebou? 

V rámci našeho projektu tvoříme byty, které navrhujeme a vybavujeme podle námi stanovených principů. Tvoříme prostor, který je příjemný pro život jak po designově-estetické, tak i designově-funkční stránce, mimochodem ve stylu wellbeingu vznikly i naše nové kanceláře. Záleží nám na kvalitních materiálech i zpracování. Snažíme se co nejvíce využít přírodní prvky a myslíme na funkčnost všech věcí při pravidelném používání a dlouhodobém bydlení. Ve svých bytech volíme barvy a materiály, které jsou přirozeně pro člověka příjemné a uklidňující. Dbáme na to, aby byl celkový design bytu jednotný a harmonický. 


Podívejte se na ukázku z našeho wellbeing bytu (Viviena, Brno).
 
Wellbeing byt v bytovém domě Viviena, Brno

Něco navíc...

Pro naše klienty navazujeme přátelství s partnery, kteří zastávají stejné hodnoty jako my. Propojujeme tímto naše podnikání s vizí inspirace, větší dostupnosti díky dárkovým balíčkům a zvýhodněnými kódy na nákupy. Naším cílem je rozšíření povědomí o kvalitnější, ekologičtější a zdravější možnosti bydlení.
 

Naši partneři

 

Tierra Verde

Přírodní ekologické čisticí prostředky a doplňky pro domácnost
Slevový kód: VITOM15 (sleva 15 %)


Vitalvibe

Kvalitní potraviny, doplňky stravy a produkty zdravého životního stylu
Slevový kód: VITOM (sleva 10 %)

Skabo

Přírodní dekorace
Slevový kód:  VITOM10 (sleva 10 %)

Hliněný dům

Hliněné stěrky, jílové nátěry a mnoho dalšího pro zdravé bydlení
 

Kuchyně Vejmola

Kvalitní vestavěný nábytek

 

Klára Šiška

Umění pro váš domov

 

Byznys je byznys, co si budeme povídat,
máme ale i ušlechtilejší důvody, proč jsme VITOM realitní ekosystém vytvořili

Co děláme

Náš realitní ekosystém se dokáže postarat o vše, co je kolem nemovitostí potřeba. Veškeré starosti spojené s realitami tak můžete nechat na nás a čas a energii věnovat sobě a svým blízkým.

Proč to děláme

Chceme inspirovat k lásce a péči o prostředí, ve kterém žijeme. Naším cílem je vést naše klienty, dodavatele, instituce, ale i přátele a naše nejbližší k zodpovědnosti a vědomému přístupu.   

Co to světu přinese

Založili jsme EKO fond k dalšímu rozvoji naší myšlenky. Do konce roku 2032 proto vytvoříme 1 000 inspirativních EKO bytů, které budou lépe sloužit lidem i planetě.

Maximalizujeme vaše zisky, ať už zamýšlíte cokoliv

Jsem majitel nemovitosti
Chci maximální zisk
Garantovaný nájem
Pronajímejte svoje nemovitosti v pohodě a bez starostí
Prodej za provizi
Prodejte nemovitosti v klidu a za maximum
Garantovaný prodej
Prodejte nemovitosti nám a vydělejte hned 2x
Hypotéky
Dosáhněte na svůj sen o koupi nemovitosti
Hledám investiční příležitost
Jak mohu investovat
Dluhopisy ekofondu
Investujte smysluplně do zeleného bydlení
Potřebuji odborně poradit
Potřebuji poradit
Realitní průvodce
Poraďte se, jak nejlépe naložit se svými nemovitostmi
Hypotéky
Získejte pro vás tu nejvýhodnější hypotéku
Wellbeing v bydlení
Inspirujte se, jak na spokojené bydlení
Hledám nové bydlení
Chci nové bydlení
Váš domácí
Pronajměte si u nás byt, ve kterém je radost žít