Tvoříme nový svět nemovitostí

Díky našemu realitnímu ekosystému se o klienty můžeme starat třeba celý život, i když se jejich potřeby mění.
Kdo jsme

Vytváříme tak dlouhodobá partnerství založená na důvěře a spokojenosti.

Udržitelný přístup
Udržitelný přístup
Chováme se zodpovědně a udržitelně. Podporujeme ekologické bydlení, které dělá radost svým obyvatelům i planetě.
Dlouhodobé partnerství
Dlouhodobé partnerství
Naším cílem je vytvářet dlouhodobá partnerství a pomáhat klientům napříč nejrůznějšími potřebami, třeba celý život.
Propojenost služeb
Propojenost služeb
Všechny služby jsou u nás navzájem propojené do jednoho funkčního celku. Takže jsou efektivní, smysluplné a úsporné.
Pevné hodnoty
Pevné hodnoty
Stojíme na pevných hodnotách a mravních principech, podle kterých žijeme jak v soukromém, tak v pracovním životě.

Základem je pro nás udržitelný a láskyplný přístup k prostředí i lidem 

Tvoříme udržitelnější bydlení

Nakupujeme nemovitosti a rekonstruujeme je tak, aby se v nich mohlo žít v harmonii s přírodou. Do konce roku 2032 chceme vytvořit 1000 inspirativních wellbeing bytů a přispět tak k dalšímu rozvoji naší myšlenky.

Respektujeme sebe, vás i planetu

Sami žijeme v souladu s ekologickými hodnotami a v tomto duchu edukujeme a inspirujeme i naše klienty. Učíme je, aby se starali o nemovitost i sebe samé, svou rodinu, svoje okolí, a šířili to dál. Každá změna totiž začíná u jednotlivce. 

Inspirujeme k vědomému chování

Prostřednictvím osvěty a kvalitních produktů jdeme příkladem také dalším lidem a firmám, které inspirujeme k udržitelnosti, zodpovědnosti a vědomému přístupu. Nemovitosti tak budou v souladu s námi a životním prostředím.

Naše cesta od realitky k ekosystému založenému na hodnotách

  1. Založili jsme realitní kancelář VITOM Naše první srdcovka zabývající se prodejem realit. Původní služby prodeje a nákupu nemovitostí jsme ale ještě rozšířili o koncept Garantovaného prodeje a dnes zařizujeme i rekonstrukce bytů nebo technické služby.
  2. Spustili jsme službu GarantovanyNajem.cz Po nějaké době nás přestal naplňovat krátkodobý vztah s klientem, který končí prodejem nemovitosti. Chtěli jsme tvořit dlouhodobější partnerství a pomáhat lidem i s dalšími starostmi kolem realit. Jako první jsme tak u nás vytvořili koncept garantované správy pronájmu.
  3. Nakoupili jsme první investiční byty V roce 2016 jsme nakoupili první investiční byty v Brně. Ty stále generují nadočekávaný příjem. Naučili jsme se kupovat byty s nízkými měsíčními náklady, aby byl výnos co největší. Zároveň takové, kde je dům nový nebo ve velmi dobré kondici. Investujeme do kvality a atraktivních lokalit.
  4. Vydali jsme první nemovitostní dluhopisy Spousta lidí sní o tom, že jednou investují do nemovitostí a získají stabilní pasivní příjem. Chtěli jsme jim tento sen splnit, i když si ještě nemůžou dovolit koupit celou nemovitost. Vydali jsme proto první nemovitostní dluhopisy a za vybrané peníze nakupujeme nemovitosti, které pak opravíme a prodáme nebo pronajmeme.
  5. Zakládáme službu realitního průvodce Víme, že vyznat se ve světě realit může být někdy oříšek. Sami máme s nemovitostmi mnohaleté zkušenosti a chceme je předat dál. Realitní průvodce dokáže poradit napříč všemi životními situacemi tak, aby zisk z nemovitosti nebo užitek z ní byl co největší.
  6. Budujeme dlouhodobě udržitelný business pro klienty i planetu Vybudujeme fond bytů, které jsou EKO, designové a v souladu s přírodou, abychom tento svět zachovali i příštím generacím. Inovujeme naše služby tak, aby byly pro klienty nezapomenutelným zážitkem a aby jim jejich nemovitosti a bydlení dělaly radost.