TIERRA VERDE

Tierra Verde je česko-slovenská firma se sídlem v Brně, která vyvíjí, vyrábí a prodává drogerii a kosmetické výrobky denní potřeby – vše ekologické a s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí, ale zároveň s co nejpříznivějším vlivem na člověka a planetu.


 

 • čisticí přípravky do domácnosti
 • prací gely a mýdla
 • sáčky a síťoviny z BIO bavlny
 • dřevěné kartáče
 • osvěžovače vzduchu a esenciální oleje
 • produkty pro péči o tělo

o BIO bavlněné kosmetické tamponky
o bambusové tyčinky do uší
o hřebeny, lufy, zubní kartáčky

Filozofie firmy Tierra Verde

Hluboko v srdci této značky je vepsané přesvědčení, že vždy existuje alternativa. I pro čisticí prostředky, běžně plné zbytečné chemie. Tierra Verde inovuje služby a produkty v oblastech, kde je to nejvíc potřeba, protože jsme s nimi v každodenním kontaktu. Usilují o zachování přírody jako zdroje i krásy pro další generace. To vše díky spojení snahy o ochranu planety a inovací výroby.

Nabídka produktů Tierra Verde

Přes 200 produktů rozložitelných v přírodě, s jejichž pomocí můžete žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji. Protože i drogerie, bez které se neobejde žádná domácnost, si zaslouží ekologickou alternativu.

Zajímavosti o Tierra Verde:

 • True Eco

Tak se nazývají principy skutečně ekologického života, které při tvorbě svých výrobků značka ctí. Kodex True Eco jde do hloubky ekologických problémů, nutí výrobce zkoumat jejich podstatu a nacházet dlouhodobě udržitelná řešení. Výsledkem jsou potom získané certifikáty PEFC, GOTS i Ecogarantie, jednoho z nejpřísnějších ekologických ocenění, které potvrzují upřímnou snahu Tierra Verde o naplnění vize chemického minimalismu.

 •  Mýdlo z ořechů

Revoluční počin mezi mýdly. Jeden z nejčistších pracích gelů vyráběný ze slupek mýdlových ořechů původem z Nepálu a Indie. Ořechy obsahují bezprecedentní množství saponinů, látek, které jádro chrání před plísněmi a bakteriemi a nabízí vysokou mycí schopnost. Surovinu Tierra Verde odebírá z divokých lesů, kde místním ženám nabízí stabilní práci a zdroj férových příjmů. Do Evropy ořechy cestují dopravou s co nejnižší ekologickou stopou, tedy lodí.

 • Inovace výroby

Tierra Verde ve výrobě používá revitalizovanou vodu, netestuje kosmetiku na zvířatech, nepoužívá ropné produkty a zakládá si na manuální výrobě, která tvoří až 70 % podíl na celkové produkci firmy. Kde to je možné, využívá suroviny v BIO kvalitě. Upcykluje obalové odpady z výroby, ze kterých šije obaly na sešity, skládá obálky a lepí tašky.

 • Skutečný bezobal

Dělat drogerii a kosmetiku bez obalů je ambiciózní cíl. Tierra Verde si použitého obalového materiálu váží a usiluje o jeho maximální recyklaci. Navíc přivádí k životu i plně bezobalový prodej, proto své produkty nabízí ve vratných lahvích a kanystrech určených k opakovanému plnění. Na mapě si můžete snadno najít nejbližší stáčírnu z více než 300 prodejen v Česku a na Slovensku. Ušetříte tak planetu dalšího zbytečného plastového odpadu.

Tierra Verde a VITOM

Se značkou Tierra Verde sdílíme životní hodnoty a filozofii, především pak zájem o příjemné a čisté bydlení v souladu s přírodou. Protože chceme, aby se v bytě každý podnájemník cítil dobře a prožíval v něm příjemné chvíle s rodinou a bez dráždivé chemie, je Tierra Verde naší volbou číslo jedna, když přijde na úklid a zútulňování domácnosti.
 

Tři důvody, proč to do sebe dokonale zapadá:

 • Více času na rodinu
Kvalitní drogerie zjednodušuje úklid, proto jsme rádi, že naši klienti mají více času na rodinu.
 • Zdraví na první místě
Úklid je cestou k dlouhodobému zdraví a spokojenosti. A když je navíc šetrný k lidskému zdraví i planetě, je to dvojnásobná výhra.
 • Láska k lidem
VITOM realitní ekosystém má lásku k lidem hluboko ve své DNA, stejně jako Tierra Verde – vyráběná s láskou k lidem, přírodě a se ctí k domovu.

Obrzázek: STARTOVACÍ BALÍČEK TIERRA VERDE na uvítanou do nového bytu pro naše klienty.

„V rámci projektu Wellbeing v bydlení jsme pro naše klienty hledali partnera, který by s VITOMem sdílel hodnoty a zapadal do tématu péče o byt. Naše nájemníky se snažíme inspirovat nejen tím, jak mohou byty vypadat po vizuální stránce, ale také je vést ke komplexně zdravému způsobu bydlení. A pro ten je úklid a použitá drogerie alfou omegou.“

Pavlína Vejmolová, specialistka na wellbeing ve VITOM realitní ekosystém
 

Nabídka pro klienty VITOMu

Wellbeing v bydlení a úklid domácnosti jdou ruku v ruce. Produkty od Tierra Verde tak nechybí v rámci přípravy a úklidu nových bytů ve správě VITOMu, stejně jako v kancelářích společnosti.
 Úspěšná spolupráce se neustále prohlubuje a realitní ekosystém klientům nabízí kromě uvítacího balíčku ekologických přípravků Tierra Verde i speciální slevu.
 

SLEVA 15 % PRO KLIENTY VITOM REALITNÍHO EKOSYSTÉMU S KÓDEM VITOM15

 

Objednejte si ekologické úklidové prostředky nebo například kosmetiku výhodněji.

„Je to pro nás nová energie do žil. Konečně jsou na českém trhu firmy, které se kromě finančních výsledků zajímají o širší souvislosti dopadů jejich podnikání. Se zdravým bydlením péče o domácnost neoddělitelně souvisí. Opravdu není nutné při úklidu používat čisticí prostředky s obsahem dráždivé chemie a ropných produktů, když existují účinné přírodní alternativy, které jsou šetrnější pro zdraví a z 99,9 % odbouratelné. Navíc leckdy i levnější.“

Veronika Sixtová, vedoucí obchodu v Tierra Verde
 

Bydlet zdravě, žít ve zdraví

Dvě firmy, obě se sídlem v Brně, obě usilující o zlepšení toho, jak se lidská společnost podepisuje na přírodním prostředí. Nemohlo to dopadnout jinak, než společným partnerstvím Tierra Verde a VITOM realitního ekosystému. Výhody pro naše klienty jsou jen střípkem na cestě k posilování odpovědnosti vůči životnímu prostředí. (zde dát odkaz na hodnoty VITOM na webu) Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího o šetrné drogerii, neváhejte se obrátit přímo na Veroniku Sixtovou, která má český trh v Tierra Verde na starosti:

___________

Veronika Sixtová
Vedoucí obchodu v Tierra Verde

veronika.sixtova@tierraverde.cz
+420607730528

www.tierraverde.cz