Pronájem, Byty 1+1, 39m² - Ostrava - Výškovice

Lumírova, Ostrava - Výškovice

Poznámka k ceně+ služby a energie
Ev.č.04848-1
KategorieByty 1+1
LokalitaLumírova, Ostrava - Výškovice
OkresOstrava-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná39 m²
Podlaží umístění6
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaPanelová
Sklepano
G (PENB nedodán)

Máte rádi klid a přírodu? Až by se dalo říct, že vás to táhne pryč z Ostravy? Ale zároveň byste neradi přišli o výhody života ve městě?

Máme pro vás kompromis:

Útulný malý byt po kompletní rekonstrukci na úplném kraji Ostravy s výhledem na okolí bez paneláků či komínů, a přitom se základní občanskou vybaveností jen pár kroků od domu.

Tak co vy na to? Chcete se dozvědět více?

Byt se nachází v 6. podlaží revitalizovaného panelového bytu na ul. Lumírova v Ostravě-Výškovicích.
Po vstupu do bytu se ocitnete na poměrně prostorné chodbě, odkud se dostanete jak do koupelny se sprchovým koutem a toaletou, tak do kuchyně či pokoje. Kuchyň s jídelnou disponuje kromě moderní linky i kombinovanou lednicí a pračkou zasazenou do linky. Do pokoje bez problémů vměstnáte postel i sedací soupravu. S úložným prostorem si taky nemusíte dělat starosti, protože zde pro vás máme i šatní skříň.

Byt je vymalován a připraven k okamžitému nastěhování.

Když jsme v úvodu tohoto textu zmiňovali základní občanskou vybavenost jen pár kroků od domu, měli jsme tím na mysli – potraviny, poštu, lékárnu, restauraci či bar a taktéž sportovní centrum, kde si můžete zahrát squash, badminton, stolní tenis, power florbal i volejbal. Centrum je také vybaveno saunou, solnou jeskyní, lezeckou stěnou či trampolínami.
A pokud je vám to málo, tak můžete nasednou na tramvaj, kterou se dostanete do Poruby, na Dubinu či do centra. Na zastávku to máte do 5 minut.

Tento byt je pronajímán se službou „Váš Domácí“. Co je to služba „Váš Domácí“? Je to služba, kdy podnájemce automaticky získává:

- plně pojištěný byt s non stop asistenční linkou, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky anebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií).

- zákaznický servis služby „Váš Domácí“ od 9:00 – 17:00 pro řešení vašich dotazů a požadavků
- technickou podporu (pro případ, že budete chtít pomoci s technickými záležitostmi na bytě
- všechny platby na jednom místě (elektřina, plyn…) (už nikdy žádné přepisování a upisování distributorům) s ukončením podnájmu končí automaticky všechny poskytované služby
- možnost výměny bytu za větší/menší/jinde z portfolia bytů Váš Domácí (Brno, Praha a další města)

Pronajmout si byt nebylo nikdy snazší a efektivnější. Toto je služba Váš Domácí.

Gabriela Marková

Gabriela Marková

Tel+420 733 183 753E-mail[email protected]

Sjednat prohlídku online

VITOM Group, sídlo VITOM House

Vídeňská 1014/18b
639 00 Brno - Štýřice

Tel773 070 440E-mail[email protected]

IČ: 27741851

VITOM Group je obchodní název pro společnosti VITOM reality a finance v.o.s., se sídlem Vídeňská 18b, Brno, 639 00, IČ: 277 418 51.