Pronájem, Byty 2+1, 56m² - Praha - Holešovice

Farského, Praha - Holešovice

Poznámka k ceně+ 3782,- (dvě osoby), kauce, provize
Ev.č.04958
KategorieByty 2+1
LokalitaFarského, Praha - Holešovice
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná56 m²
Podlaží umístění3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
ZařízenýČástečně
Výtahano
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
G (PENB nedodán)

V NÁVAZNOSTI NA PREVENCI ŠÍŘENÍ KORONA VIRU NABÍZÍME K OSOBNÍM PROHLÍDKÁM TAKÉ MOŽNOST ONLINE PROHLÍDEK, KDY VÁM MŮŽEME UKÁZAT BYT PROSTŘEDNICTVÍM VIDEOHOVORU.

Rádi bychom vám nabídli nově inzerovaný byt dispozičně řešený jako prostorná 2+1. Sháníte-li bydlení na dobré adrese, čtěte prosím dále.

Pokud uvítáte 2 samostatné neprůchozí pokoje, prostornou kupelnu s pračkou a vanou a nejste příliš velcí nadšení kuchaři, mohlo by vás toto bydlení zaujmout. Byt se nachází ve 3.NP domu s výtahem. Vyjimečná je i opravdu prostorná chodba, ze které vedou vstupy do jednotlivých pokojů. WC je samostatné.

Co říkáte na lokalitu kde se byt nachází? Je pro vás Praha 7 Holešovice vyhovující? Možná vás zaujme i 4 minuty pěšky vzdálené metro Vltavská, blízký park Stromovka a Letenská pláň. Výborných kaváren a restauracích zde bude jistě také dostatek. :)

Byt je volný k nastěhování ihned.

Máte-li zájem dozvědět se více a domluvit si nezávaznou prohlídku bytu, kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle nebo prostřednictvím emailu.

Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše odezvy.

Tento byt je podnajímán se službou „Váš Domácí“. Co je to služba „Váš Domácí“? Je to služba, kdy podnájemce automaticky získává:

- plně pojištěný byt s non stop asistenční linkou, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky a nebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií).

- zákaznický servis služby „Váš Domácí“ od 9:00 – 17:00 pro řešení vašich dotazů a požadavků
- technickou podporu (pro případ, že budete chtít pomoci s technickými záležitostmi na bytě
- všechny platby na jednom místě (elektřina, plyn…) (už nikdy žádné přepisování a upisování distributorům a poskytovatelům internetu) s ukončením podnájmu končí automaticky všechny poskytované služby
- možnost výměny bytu za větší/menší/jinde z portfolia bytů Váš Domácí (Brno, Praha a další města)

Podnajmout si byt nebylo nikdy snazší a efektivnější. Toto je služba Váš Domácí.

Radek Kotas

Radek Kotas

Tel+420 771 131 926E-mail[email protected]

Sjednat prohlídku online

Podobné byty

VITOM Group, sídlo VITOM House

Vídeňská 1014/18b
639 00 Brno - Štýřice

Tel773 070 440E-mail[email protected]

IČ: 27741851

VITOM Group je obchodní název pro společnosti VITOM reality a finance v.o.s., se sídlem Vídeňská 18b, Brno, 639 00, IČ: 277 418 51.